KURUMSAL ÇÖZÜM MERKEZİ

tmpE885

     slogan  

        Yaptıklarımız

 • Ticari Yazılım, Destek, Eğitim
 • Özel Yazılım & Proje Uygulamaları
 • Web Tasarımı
 • Web Yazılım Uygulamaları
 • Alan Adı Tescili (DOMAİN)
 • Barındırma Hizmetleri(HOSTİNG)
 • İnternet & İntranet Ağ Çözümleri
 • Bilgisayar Satış,Servis,Eğitim
 • Sunucu Yazılım Hizmetleri
 • Server Donanım Hizmetleri
 • Yapısal Kablolama & Wireless Çözümleri
 • Depo Sevkiyat Barkod Çözümleri
 • Mobil Uygulama (Araçta Muhasebe) Çözümleri
 • Petrol İstasyonları Sistem Optimizasyonu
 • Motorlu Taşıyıcalar (Kooperatifler) Sistem Optimizasyonu
 • Netsise Entegre Çalışabilen Yazılımlar
 • Network Hizmetleri

Sistem Entegrasyonu

Şirketlerin yazılım ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır. Şirketler geliştikçe kullandıkları yazılımlar da çeşitlenmektedir. Her departmanın ihtiyacına cevap verebilen bir yazılımı tek bir yazılım üreticisinden sağlamak pratikte mümkün olmamaktadır. Bu sebepten değişik yazılımların iş akışlarının ve veri akışlarının entegre olma ihtiyacı kaçınılmazdır. İnternet sitenizin üyelerinin müşteri ilişkileri yazılımınıza entegre olması, insan kaynakları yazılımınızın muhasebe yazılımınız ile entegrasyonu, teknik servis yönetim yazılımınızın ERP yazılımınıza entegrasyonu gibi problemlere çözüm getirebilmek şirketlere iş gücünden ve enerjiden tasarruf dolayısıyla karlılık getirmektedir. İhtiyaçlarınızı doğru şekilde analiz ederek, etkili çözümlerin bulunması ve teknik çözümlerin uygulanması bizim uzmanlık alanımızdır.

Özel Şirket İçi

Özel Şirket İçi Uygulama Geliştirme Hizmetleri; Aynı sektörde benzer ürünlerle benzer müşteri kitlesi hedefleriyle çalışıyor olsalar bile her şirket farklıdır ve kendine özgündür. Her şirketin altyapısı, yönetim biçimi, ürün kalitesi, pazarlama stratejisi, personel tercihleri, pazar payı ve gelecek hedefleri değişiktir. Bundan dolayı kendi şirketinize özel, paket programlarda bulamadığınız özellikleri olan, kullanmakta olduğunuz yazılım ve donanımlarla entegre çalışabilecek çözümlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Şirket içi iletişimi geliştirmek, Belge yönetimini kolaylaştırmak, Basılı dokümanlardan tasarruf sağlamak, Müşteri ile personeliniz arasındaki görüşmeleri takip etmek, Raporlama sisteminizi geliştirmek, Risk yönetimi yapmanızı kolaylaştırmak, Doğru bilgiye ulaşmanızı hızlandırmak, Personel eğitimini takip etmenizi sağlamak, Yönetimsel kararları almanızı hızlandırmak,için şirketinize özel yazılım ihtiyaçlarınızı inceliyor, en doğru çözümü geliştiriyor, uygulamaya alıyor, personelinizi eğitiyor ve bakımını sağlıyoruz.

Yazılım Danışmanlığı

Her sektörde doğru altyapı ve deneyimli personel başarının en önemli kriterlerindendir. Profesyonel, yenilikçi, tecrübeli ve çevik bir ekiple çalışarak hızla ilerleyen teknolojiye ve rekabetçi pazar koşullarına ayak uydurmanız kolaylaşacaktır. Yılların tecrübesi ile onlarca projeyi başarıyla tamamlamış ekibimiz, firmanızın donanım, yazılım ve altyapı sorunlarını tespit etmek, bu sorunlara hızlı ve ekonomik çözümler üretmek için size özel çalışmalar yapmaya hazırdır. Önünüzde birçok çözüm alternatifi var ve hangisini seçeceğinize karar vermek zor ise, biz, bu alternatiflerin fiyat/performans/verimlilik analizlerini yapmak ve doğru çözümü seçmeniz için yanınızdayız. Doğru kararlar size verimlilik artışı, enerji ve iş gücünden tasarruf, dolayısıyla kar artışı olarak geri dönecektir. İster internet tabanlı, ister işletme içi masaüstü yazılım projelerinizde ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemek, beklentilerinizi karşılayan bir sistem tasarlamak ve “anahtar teslimi” devreye almak bizim uzmanlık alanımızdır. Kurduğumuz sistemin güvenlik ve performans değerlendirmeleri, yeni sürüm ve güncellemeleri, bakımı gibi konularda uzman destek kadromuz hizmetinizde olacaktır. Çok geniş bir yelpazede her sektöre hitap eden çözümlerimiz aşağıdaki ana başlıklar altında toplarlanabilir;

* İçerik Yönetimi (CMS)

*Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

*Stok ve Depo Takip Sistemleri

*Teknik Servis Takip Sistemleri

*Pazarlama ve Reklam Yönetim Sistemleri.

Farkımız

Kurumsal Firmaların en çok çektiği sıkıntıların başında Bilgisayar firmalarından tam olarak destek alamamasıdır, Neden tam destek alamamasıdır dedik; Çünkü bilindiği üzere bilgisayar firmaları ya sadece donanımsal anlamda tam destek verebilmekte veya yazılımsal anlamda tam destek verebilmektedirler. Fakat Grand EFe Bilgisayarda bu aradıklarınızın hepsini birarada ve daha fazlasını bulabilirsiniz, donanımsal ve yazılımsal alanda ayrıca firmanızın farklı ıhtiyaçları doğrultusunda bilişim uzmanlarımız sizlere TAM DESTEK vermektedir.