KURUMSAL ÇÖZÜM MERKEZİ

tmpE885

     slogan  

Kalitemizle Fark Yaratırız

Teknolojiyi takip eden ve kadrosunu sürekli olarak geliştiren, Grand Efe Bilgisayar teknolojide çıkan yenilik ve gelişmeleri takip ederek, sürekli kendini yeniler, kadrosunu bu konuda eğitir ve geliştirir, teknolojinin gelişimine katkıda bulunacak yeni projeleri ortaya sunar.

   Günümüzde bir çok firmanin kendisini tanıttığı ve firmanin kendisini bu konuda ön plana çıkardığı web ortamında ve işletmelerdeki süreçleri kısaltmak ve hızlandırmak adına özel yazılım hizmetlerinde Grand Efe Bilgisayar çalıştığı müşterilerini, internet kullanımı hakkında bilgilendirerek, yapılan her projenin internet ortamında tam ve eksiksiz yer almasını ve müşterilerin beklentilerinin karşılanmasını sağlar.

   Özel Yazılım, Ticari Paket programları, Web tasarım, Web programlama , grafik tasarım, e-ticaret, hosting, alan adi tescili, flash tabanlı animasyonlar, etkileşimli veritabanı uygulamaları ile temel ihtiyaçlarınıza cevap veriyor ve internet ortamındaki diğer gereksinimlerinize özel çözümler sunuyoruz. Kampanyalı ve ücretsiz hizmetlerimiz ile müşterilerimize kolaylıklar sağlamaya devam ediyoruz.

Firmanıza Özel

       Firma ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen, genelde paket programlarda bulunmayan özelliklere sahip yazılım çözümlerine “Özel Yazılım” denir. Bilişim projelerinde ihtiyaç analizi, sistem analizi, altyapı, kodlama, geliştirme, kurulum ve eğitim gibi tüm süreçlerde kurumlara yazılım danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Neden Özel Yazılım?

        Her firmanın kendine özel ihtiyaçları ve iş akışları vardır. İş akışları, şirketin personel sayısı, cirosu, ürün ve hizmet kalite standartları, hedef pazarın büyüklüğü, bu pazardaki rekabet gücü, yöneticilerin yaklaşımı, müşterilerin talepleri gibi birçok parametreye göre farklılık gösterir. En hızlı ve verimli çözümleri bulabilmek için işletmenin işleyişini doğru analiz etmek ve işletme hedeflerine en uygun yöntemi seçmek gerekir. Doğru şekilde tasarlanan ve kullanılan özel yazılımlar ile işletmelere çeşitli faydalar sağlanarak hedeflerine ulaşmaları hızlandırılır. Standart yazılımlar ve paket programlar, sadece sektörün genel ihtiyaçlarını giderir, şirketinize özel olarak tasarlanmaz, dolayısıyla şirketinizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılaması beklenemez.

Avantajları

        Paket programlara göre orta ve uzun vadede Fiyat/Performans açısından avantajlıdır. Esnek ve ölçeklenebilir tasarlandığından şirketinizin ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir. İş akışlarını hızlı ve etkin şekilde yönetmeniz, kalite ve karlılık sağlar. Yeni personelin yazılım eğitimi sürecini kısaltarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Sürekli ve etkin teknik destek ile sistemin işleyişi kontrol altında tutulur. Size özel raporlar ile doğru bilgiye hızlı erişim sağlar, karar verme sürecini kısaltır.